|
CUPA MUNTEANIA
Scoala „I.Al.Bratescu-Voinesti” Targoviste, 10.02.2013
Proba: KATA Grupa: FEMININ Categoria: 5-6 ANI
LOC: |
NUMELE SI PRENUMELE |
CLUBUL SPORTIV: |
I |
HURA-TUDOR ANA-MARIA |
MSC |
II |
PREDA ALECSIA |
MSC |
III |
DANILA ALEXANDRA |
MSC |
Proba: KATA Grupa: FEMININ Categoria: 6 ANI
LOC: |
NUMELE SI PRENUMELE |
CLUBUL SPORTIV: |
I |
HUIU STEFANIA |
MSC |
II |
VISAN IRINA |
MSC |
III |
ANTOFIE ELENA |
MSC |
III |
MERDA ANA MARIA |
MSC |
Proba: KATA Grupa: FEMININ Categoria: 7-9 ANI
LOC: |
NUMELE SI PRENUMELE |
CLUBUL SPORTIV: |
I |
ALECU ANDREEA |
MSC |
II |
MURARESCU OANA |
MSC |
III |
DRAGOMIR MARIA |
MSC |
III |
ANDREI STEFANIA |
MSC |
Proba: KATA Grupa: FEMININ Categoria: 10-11 ANI
LOC: |
NUMELE SI PRENUMELE |
CLUBUL SPORTIV: |
I |
STAN ANA MARIA |
CS TARGOVISTE |
II |
DASCALU IULIA |
MSC |
III |
VISAN IOANA |
MSC |
III |
VISAN GABRIELA |
MSC |
Proba: KATA Grupa: FEMININ Categoria: MINICADETI
LOC: |
NUMELE SI PRENUMELE |
CLUBUL SPORTIV: |
I |
VISAN CATALINA |
CS TARGOVISTE |
II |
DASCALU ANA |
CS TARGOVISTE |
Proba: KATA Grupa: MASCULIN Categoria: 5-6 ANI
LOC: |
NUMELE SI PRENUMELE |
CLUBUL SPORTIV: |
I |
MANEA ALEXANDRU |
MSC |
II |
MOCANU MIHAI |
MSC |
III |
POPA ANDREI |
MSC |
Proba: KATA Grupa: MASCULIN Categoria: 6 ANI – Clasa A
LOC: |
NUMELE SI PRENUMELE |
CLUBUL SPORTIV: |
I |
OPREA ANDREI |
MSC |
II |
MUNTEANU ALEXANDRU |
MSC |
III |
VOICU SAMUEL |
MSC |
Proba: KATA Grupa: MASCULIN Categoria: 6 ANI – CLASA B
LOC: |
NUMELE SI PRENUMELE |
CLUBUL SPORTIV: |
I |
GASTALDO TEOFIL |
MSC |
II |
MATEI ALEXANDRU |
MSC |
III |
TANISLAV LUCA |
MSC |
III |
PETRE TIBERIU |
MSC |
Proba: KATA Grupa: MASCULIN Categoria: 7 ANI
LOC: |
NUMELE SI PRENUMELE |
CLUBUL SPORTIV: |
I |
LUCA MARIN |
MSC |
II |
TUDOR MARIO |
MSC |
III |
ANGELESCU MARIO |
MSC |
III |
CRACANEL GEORGE |
MSC |
Proba: KATA Grupa: MASCULIN Categoria: 7-8 ANI
LOC: |
NUMELE SI PRENUMELE |
CLUBUL SPORTIV: |
I |
MOISE ANTONIO |
MSC |
II |
DRAGAN CONSTANTIN |
MSC |
III |
MARINACHE MUGUREL |
MSC |
III |
HUIU EMANUEL |
MSC |
Proba: KATA Grupa: MASCULIN Categoria: 8 ANI
LOC: |
NUMELE SI PRENUMELE |
CLUBUL SPORTIV: |
I |
COSTESCU NICOLAS |
MSC |
II |
ANCUTA OVIDIU |
MSC |
III |
CRISTEA ERIC |
MSC |
III |
STANCIU RAZVAN |
MSC |
Proba: KATA Grupa: MASCULIN Categoria: 9 ANI
LOC: |
NUMELE SI PRENUMELE |
CLUBUL SPORTIV: |
I |
MERDA ROBERT |
CS TARGOVISTE |
II |
SETREANU ALEXANDRU |
CS TARGOVISTE |
III |
CIOTAU LEONARD |
MSC |
III |
JOITA LUCIAN |
MSC |
Proba: KATA Grupa: MASCULIN Categoria: 10-11 ANI
LOC: |
NUMELE SI PRENUMELE |
CLUBUL SPORTIV: |
I |
MERDA IULIAN |
MSC |
II |
CAPRARUS ANDREI |
MSC |
III |
BRANCUSI-GUTU ANTON |
MSC |
III |
GRIGORE CLAUDIU |
MSC |
Proba: KATA Grupa: MASCULIN Categoria: + 12 ANI (MC+C)
LOC: |
NUMELE SI PRENUMELE |
CLUBUL SPORTIV: |
I |
CARLAN VALENTIN |
CS TARGOVISTE |
II |
MOISE SEBASTIAN |
CS TARGOVISTE |
III |
STOICESCU ADRIAN |
CS TARGOVISTE |
III |
VERDES CIPRIAN |
CS TARGOVISTE |
Proba: KUMITE Grupa: FEMININ Categoria: MINICADETI
LOC: |
NUMELE SI PRENUMELE |
CLUBUL SPORTIV: |
I |
BREZAN ANDRADA |
CS TARGOVISTE |
II |
TUDOSE DELIA |
CS TARGOVISTE |
III |
DASCALU ANA |
CS TARGOVISTE |
III |
VISAN CATALINA |
CS TARGOVISTE |
Proba: KUMITE Grupa: MASCULIN Categoria: MINICADETI -40 KG.
LOC: |
NUMELE SI PRENUMELE |
CLUBUL SPORTIV: |
I |
IONESCU MARIUS |
CS TARGOVISTE |
II |
STOICESCU ADRIAN |
CS TARGOVISTE |
III |
MERDA IULIAN |
MSC |
III |
STANCA IONUT |
MSC |
Proba: KUMITE Grupa: MASCULIN Categoria: MINICADETI -45 KG.
LOC: |
NUMELE SI PRENUMELE |
CLUBUL SPORTIV: |
I |
CARLAN VALENTIN |
CS TARGOVISTE |
II |
MOISE SEBASTIAN |
CS TARGOVISTE |
III |
VERDES CIPRIAN |
CS TARGOVISTE |
III |
MERDA GABRIEL |
MSC |
Proba: KUMITE Grupa: MASCULIN Categoria: MINICADETI + 45 KG.
LOC: |
NUMELE SI PRENUMELE |
CLUBUL SPORTIV: |
I |
PARASCHIV ALEXANDRU |
MSC |
II |
SERBAN IOAN |
MSC |
III |
STANCA ROBERT |
MSC |